Pozvánka na 20. Medzinárodný Strojársky Veľtrh - Nitra

 

Vážení obchodní priatelia, spoločnosť MT-MONT s.r.o. Vás srdečne pozýva na našu expozíciu na Medzinárodnom Strojárskom Veľtrhu na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Našu expozíciu si môžete pozrieť na stánku č.2 v Pavilóne M3 od 21.-24.5.2013. Na stánku si môžete pozrieť nasledovné stroje: Linku na delenie plechu zo zvitkov Forstner, Dvojčinnú ohýbačku so systémom ohýbania nadol a nahor Schroder, Ohýbačku Jorns na profily, parapety a strešné aplikácie, vyhrdlovací stroj T-Drill T-110 na výrobu odbočiek z rúry ako aj ručné náradie T-Drill na vyhrdlovanie a beztrieskové delenie trubiek. Na našom stánku tiež môžete získať prospekty a informácie o strojoch od ďalších výrobcov: Salvagnini (lasery s aktívnym optickým vláknom, panelové ohýbačky, ohraňovacie lisy a vysekávačky), Euromac (vysekávačky, ohýbačky), Dallan a Dalcos (vysekávačky a profilovačky), Prinzing a Ercolina (Ohýbanie trubiek).

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tím spoločnosti MT-MONT.

Pre viac informácií : mjavorsky@mtmont.eu, +421 911 764 644

 

 

Novinky

Napíšte nám

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.
Celý článok

Vitajte na našom novom webe

Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené