OHÝBAČKY PROFILOV A PLÁTOVEJ OCELE

 

 

 

  OHÝBAČKY PROFILOV

  

 

Planétove pohyby: Planetové pohyby zakružovacích valcov redukujú trenie na minimum. Na obyčajných strojoch je bežné postupné nakláňanie alebo horizontálne vedenia.

Priamy pohon cez planétové prevodovky: Náhradou všetkých nízko účinných komponentov (ozubenia, puzdra, mechanické prevodovky, ramená spojené s remeňmi, klzné vedenia) za nové vysoko efektívne epicykloidné prevodovky PRIAMO SPOJENÉ  s valcami, ložiská a hydraulické motory, sa všetka sila stroja sústredí na ohyb materiálu s následnou úsporou energie. Úsporný systém energie spĺňa požiadavky a štandardy “International High Efficiency and Anti Pollution“.

Pernamentný systém mazania: všetky komponenty stroja sú namazané a zatesnené, a to najnovším mazacím systémom postupného a doživotného mazania.

Dvojité sférické valčekové ložiská namiesto puzdier eliminujú tolerancie v puzdrách a trenie, čím redukujú stratu energie.

Hydraulické bočné vedenia s pohybom v troch osiach: hore/dole, dozadu a dopredu sa otáčajú aby sa prispôsobily rádiusu ohybu.

Univerzálne valce: Sady štandardných univerzálnych valcov sú vhodné pre zakružovanie všetkých bežných typov profilov a trubiek, HE, INP a UNP nosníkov.

Prispôsobiteľnosť: stroje sú navrhnuté na prácu s osami v horizontálnej alebo vertkálnej polohe.

 

 

OHÝBAČKY PLÁTOVEJ OCELE

 

 

Vypuklosť valcov: dobrou časťou MG technológie je aplikácia valcov s variabilnou vypuklosťou na základe hrúbky materiálu. Každý MG stroj sa medzi rovnakými modelmi odlišuje od ostatných rôznou vypuklosťou valcov. Následne počas ohýbania dochádza k príslušnému javu, ktorý nie je vždy viditeľný: valce sú prehýbané, ale vďaka vypuklosti nedosahujú bodu zlomu, a zaisťujú veľmi dobré výsledky pri ohýbaní.  

 

 

Vyžiadať ponuku

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené