Objavte svet Salvagnini

P1: Produktivita na ploche 8m2 a so spotrebou 3 kW

 P1 je malá elektrická Panelová ohýbačka, ktorá je vhodná pre flexibilnú a špecifickú výrobu. Implementuje najnovšie technické riešenia, ktoré umožnili rozšíriť’ sektor aplikácii panelových ohýbačiek bližšie k produktom typickým pre ohraňovacie lisy a kombinujú vysokú produktivitu s extrémne nízkou spotrebou. Navyše, ako u všetkých Salvagnini Panelových ohýbačiek pracuje P1 bezpečne a automaticky s jedným univerzálnym ohýbacím nástrojom s automatickým nastavením. Ohýbacia dĺžka max. 1250 mm, hrúbka materiálu 1,6 mm. 

P2 Lean: 5 kW pre efektívne a flexibilne

 P2lean je ideálne riešenie pre flexibilne ohýbanie. Zásah operátora sa vyžaduje len pre naloženie a vyloženie dielu; vďaka univerzálnemu nástroju, ktorý sa adaptuje počas výroby, ohýba diely, buď typu jedna šarža alebo cele zostavy; používa len elektrické pohonne systémy a drží si spotrebu počas cyklu pod 5 kW; vďaka technológii MAC 2.0 sa automaticky prispôsobuje zmene materiálu, a tak zaisťuje, že prvý diel je vždy dobrý diel. Ohýbacia dĺžka max. 2500 mm, hrúbka materiálu 3,2 mm.
 

P4 Lean: Extrémne široký rozsah typov Panelových Ohýbačiek k vašim službám

 Každé centrum panelového ohýbania P4Xe pracuje s univerzálnym ohýbacím nástrojom, ktorý nevyžaduje zastavenie stroja a ani nastavovacie časy. Vďaka patentovanej ABTTM technológii je každá Panelová Ohýbačka vybavená s rafinovanými cyklami, ktoré kompenzujú ohyby počas cyklu a minimalizujú odpad. Po takmer 30 rokoch skúsenosti ponuka Salvagnini naozaj široký rozsah typov P4 Panelových Ohýbačiek.

B3: Optimalizácia energie a rýchlosti pre vysokú produktivitu

 Vďaka patentovanej technológii Kinetic, ponuka séria ohraňovacích lisov B3 vysoké stupne produktivity, presnosti a bezpečnosti, a zároveň udržuje nízku spotrebu energie. Vysokodynamicky priamy pohon a systém obnovenia energie KERS vyúsťujú k vyšším dosahovaným rýchlostiam a zrýchleniam pri rovnakej spotrebe. Opcia ATA inštalovaná na ohraňovacích lisoch B3 umožňuje zmenu dĺžky nástrojov a ich automatické nastavenie, čim umožňuje vyrábať’ diely typu jedna šarža alebo diely s parametrickými rozmermi.

L3 a L5: 2 modely pre všestrannú a vysokokvalitnú výrobu s konkurencieschopnými nákladmi na jeden diel

 Laserové systémy s aktívnym vláknom a elektronickým zdrojom L3 a L5 redukujú náklady na prevádzku a eliminujú potrebu optickej cesty a laserového plynu. Sú vybavené so stredovým vedením ramena s hlavou nad stolom, ktoré poskytuje tuhosť’ a presnosť’ a s jednou optikou pre vysokokvalitne rezanie pre široký rozsah materiálov. Patentované ovládanie a exkluzívna funkcia TRADJUST automaticky počíta moduláciu rezných parametrov ako funkciu zmeny smeru, rýchlosti a zrýchlenia.

FMS S4+P4: Vysokovýkonne systémy spracovania plechu

Linka S4+P4 dieruje, strihá a ohýba plech plne automaticky a bez potreby manipulácie plechu medzi jednotlivými procesmi. Nastavenie v maskovanom čase poskytuje vysoký stupeň produktivity a umožňuje výrobu plechových zostav, ale aj výrobu typu jedna šarža. Linka je modulárna a môže byt' kombinovaná s inteligentnými systémami pre manuálne alebo automatické nakladanie a vykladanie, ktoré zvyšujú kvalitu a zefektívňujú nákladovosť' vyrábaných dielov.

AJS výrobný systém pre naozaj automatizovanú výrobu

V systéme AJS™ je výroba panelov od dierovania, strihania, rezania laserom a/alebo ohýbania plne automatická a flexibilná, a navyše pokrýva široký rozsah výrobných stratégii ako napr. výroba typu jedna šarža, výroba zostav, JIT, výroba bez potreby obsluhy. Rozlične konfigurácie systémov AJS sa prispôsobia požiadavkám zákazníka v závislosti na sektore aplikácie a type výroby.

Stiahnuť všeobecný prospekt Salvagnini

Novinky

Pozývame Vás na Medzinárodný Strojársky Veľtrh v Nitre

Vážení Zákazníci, Srdečne vás pozývame na našu expozíciu na Medzinárodnom Strojárskom Veľtrhu, ktorý sa bude konať v čase od 22. do 25.mája 2018 v areáli výstaviska Agrokomplex v Nitre. Na našom stánku č.2 v hale M3 si budete môcť z blízka prezrieť a vyskúšať nasledovné...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené