Objavte svet Salvagnini

P1: Produktivita na ploche 8m2 a so spotrebou 3 kW

 P1 je malá elektrická Panelová ohýbačka, ktorá je vhodná pre flexibilnú a špecifickú výrobu. Implementuje najnovšie technické riešenia, ktoré umožnili rozšíriť’ sektor aplikácii panelových ohýbačiek bližšie k produktom typickým pre ohraňovacie lisy a kombinujú vysokú produktivitu s extrémne nízkou spotrebou. Navyše, ako u všetkých Salvagnini Panelových ohýbačiek pracuje P1 bezpečne a automaticky s jedným univerzálnym ohýbacím nástrojom s automatickým nastavením. Ohýbacia dĺžka max. 1250 mm, hrúbka materiálu 1,6 mm. 

P2 Lean: 5 kW pre efektívne a flexibilne

 P2lean je ideálne riešenie pre flexibilne ohýbanie. Zásah operátora sa vyžaduje len pre naloženie a vyloženie dielu; vďaka univerzálnemu nástroju, ktorý sa adaptuje počas výroby, ohýba diely, buď typu jedna šarža alebo cele zostavy; používa len elektrické pohonne systémy a drží si spotrebu počas cyklu pod 5 kW; vďaka technológii MAC 2.0 sa automaticky prispôsobuje zmene materiálu, a tak zaisťuje, že prvý diel je vždy dobrý diel. Ohýbacia dĺžka max. 2500 mm, hrúbka materiálu 3,2 mm.
 

P4 Lean: Extrémne široký rozsah typov Panelových Ohýbačiek k vašim službám

 Každé centrum panelového ohýbania P4Xe pracuje s univerzálnym ohýbacím nástrojom, ktorý nevyžaduje zastavenie stroja a ani nastavovacie časy. Vďaka patentovanej ABTTM technológii je každá Panelová Ohýbačka vybavená s rafinovanými cyklami, ktoré kompenzujú ohyby počas cyklu a minimalizujú odpad. Po takmer 30 rokoch skúsenosti ponuka Salvagnini naozaj široký rozsah typov P4 Panelových Ohýbačiek.

B3: Optimalizácia energie a rýchlosti pre vysokú produktivitu

 Vďaka patentovanej technológii Kinetic, ponuka séria ohraňovacích lisov B3 vysoké stupne produktivity, presnosti a bezpečnosti, a zároveň udržuje nízku spotrebu energie. Vysokodynamicky priamy pohon a systém obnovenia energie KERS vyúsťujú k vyšším dosahovaným rýchlostiam a zrýchleniam pri rovnakej spotrebe. Opcia ATA inštalovaná na ohraňovacích lisoch B3 umožňuje zmenu dĺžky nástrojov a ich automatické nastavenie, čim umožňuje vyrábať’ diely typu jedna šarža alebo diely s parametrickými rozmermi.

L3 a L5: 2 modely pre všestrannú a vysokokvalitnú výrobu s konkurencieschopnými nákladmi na jeden diel

 Laserové systémy s aktívnym vláknom a elektronickým zdrojom L3 a L5 redukujú náklady na prevádzku a eliminujú potrebu optickej cesty a laserového plynu. Sú vybavené so stredovým vedením ramena s hlavou nad stolom, ktoré poskytuje tuhosť’ a presnosť’ a s jednou optikou pre vysokokvalitne rezanie pre široký rozsah materiálov. Patentované ovládanie a exkluzívna funkcia TRADJUST automaticky počíta moduláciu rezných parametrov ako funkciu zmeny smeru, rýchlosti a zrýchlenia.

FMS S4+P4: Vysokovýkonne systémy spracovania plechu

Linka S4+P4 dieruje, strihá a ohýba plech plne automaticky a bez potreby manipulácie plechu medzi jednotlivými procesmi. Nastavenie v maskovanom čase poskytuje vysoký stupeň produktivity a umožňuje výrobu plechových zostav, ale aj výrobu typu jedna šarža. Linka je modulárna a môže byt' kombinovaná s inteligentnými systémami pre manuálne alebo automatické nakladanie a vykladanie, ktoré zvyšujú kvalitu a zefektívňujú nákladovosť' vyrábaných dielov.

AJS výrobný systém pre naozaj automatizovanú výrobu

V systéme AJS™ je výroba panelov od dierovania, strihania, rezania laserom a/alebo ohýbania plne automatická a flexibilná, a navyše pokrýva široký rozsah výrobných stratégii ako napr. výroba typu jedna šarža, výroba zostav, JIT, výroba bez potreby obsluhy. Rozlične konfigurácie systémov AJS sa prispôsobia požiadavkám zákazníka v závislosti na sektore aplikácie a type výroby.

Stiahnuť všeobecný prospekt Salvagnini

Novinky

Napíšte nám

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.
Celý článok

Vitajte na našom novom webe

Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené