Dierovanie zo zvitku

Firma Dalcos je výrobcom uceleného radu dierovacích liniek s odvíjaním zo zvitku a potrebného príslušenstva pre potreby zákazníkov a ich potrieb. Tieto linky sa vyznačujú precíznosťou, vysokou produkciou a pruźnosťou pri potrebnej zmene výroby.

Hrúbka dierovaného plechu vytvára dve línie liniek:

-  PXN pre hrúbku materiálu do 2 mm hrúbky a od 20 do 1 500 mm šírky

- ERGO pre hrúbku materiálu od 3 do 4 mm ,  a od 70 do 1 000 mm šírky

Všeky dierovačky PXN a aj ERGO majú śtandardnú konfiguráciu, ktorá sa dá prispôsobiť podľa potreby nasledovne:

- Rotačné viacnásobné nástroje typu G a Multitools pre zväčšenie flexibility

- Dajú sa do dierovačky zabudovaťšpeciálne lisy ,ktoré sa aktivujú len pre vysekávanie rohov, alebo šeciálnych dier podľa zákazníkových požiadaviek 

Firma DALCOS tiež vyrába dierovaciu linku na výrobu LF profilov a kaziet 60 x 60 cm a 120 x 120 cm

Základné typy liniek 

 • PXN 400
 • PXN 800
 • PXN 1250
 • PXN 1 500
 • VEGA
 • ERGO 400
 • ERGO 800
 • ERGO 1 000
 • LF
 • PXN 400 pre výrobu dverových a okenných rámov
 • PXN 800 pre výrobu kovového nábytku

Ponúkame

 • bezplatné poradenstvo
 • kompetentnú dodávku
 • kvalitnú inštaláciu 
 • záručný a pozáručný servis

Dierovacia linka DALCOS PXN „ FRAMES AND DOORS“ je hlavná linka urćená na výrobu rámov dverí, poźiarnych dverí a bezpečnostných dverí Linka je vhodná na automatickú výrobu profilov dverí ako aj prísluśenstva na tieto dvere.DALCOS Vega Bialternato je patentované uchopenie materiálov,vrátane PVC-poťahovaných povrchov aj bez ochrannej fólie, čo zabezpečuje rovinnosť aj pri dlhých úzkych profiloch. Linka má 10 posuvných dierovacích staníc typu B a C ovládané od obsluhy, čo umožňuje výrobu aj širokého množstva potrebného príslušenstva.

Použitím štandardných dierovacích nástrojov thick turret je linka pouźiteľná po celom svete. Ovládanie umožňuje nastavenie rozmerov panelov v krátkom čase len zmenou paramterov, a zároveň umožňuje využitie 100% plochy plechu. Linka je vybavená 2 tonovým hydraulicky rozpínaným odvíjačom , rovnačkou a výškovo nastaviteľným stohovacím stolom.

                                                                                           Hrúbka plechu : 0,2 – 2 mm

                                                                                           Šírka zvitku : 20 – 400 mm

Dierovacia linka DALCOS PXN „ METAL FURNITURE“ je hlavná linka urćená na výrobu kovového nábytku, krytov, elektrických skríň a serverových rozvodných skríň. Na tejto linke sú zohľadnené vśetky skúsenosti firmy DALCOS pri výrobe hore uvedených výrobkov.

DALCOS Vega Bialternato je patentované uchopenie materiálov, vrátane lakoplastovaných povrchov aj bez ochrannej fólie. Vstavané nožnice odstrihnú hotový produkt, ktorý je pripravený na ohýbanie. Použitím štandardných dierovacích nástrojov thick turret je linka pouźiteľná po celom svete. Ovládanie umožňuje nastavenie rozmerov panelov v krátkom čase len zmenou paramterov, a zároveň umožňuje využitie 100% plochy plechu. Linka je vybavená 4 tonovým hydraulicky rozpínaným odvíjačom , rovnačkou a výškovo nastaviteľným stohovacím stolom.

Hrúbka plechu : 0,2 – 2 mm

Šírka zvitku : 20 – 830 mm

Jednoduchý stohovací stôl s hydraulickým zdvihom

Ihneď po odstrihnutí sa vyrobené diely posúvajú na 2 pohyblivé platne, ktoré saotvárajú v strede čim vyrobené kusy vypadávajú na paletu, ktorá sa automaticky výškovo nastavuje. Tento systém sa používa pri výrobe svetiel a dverí.

 

Robotizované stohovanie s vákuovým systémom

Tento systém ukladania je vhodný pre ukladanie do rozlićných pozícií a pre širśie panely. Robotické rameno zoberie diel priamo od dierovačky a uloźí ho do požadovanej pozície.

 

Najjednoduchšie riešenie dopravy vyrobených dielov 

Vyrobený diel sa ihneď po predierovaní a odstrihnutí posúva do ďaľšieho stroja automaticky pomocou pásového alebo valčekového dopravníka.

 

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

Zaslať ponuku

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené