Stroje pre vzduchotechniku a komínové systémy

Vysokovýkonný rozširovací automat W6

slúži na rýchle a precízne jendostranné rozširovanie tenkostenných kovových rúr (rúry pre pece, odpadné rúry,rúru pre vzduchotechniku atď.). Takto vytvorené hrdlo sa používa na nastrkávanie následných rúr.

 

W6R Vysokovýkonný rozširovací automat na redukcie

Tento stroj slúži k rýchlej a jednoduchej výrobe prechodových častí pre rôzne priemery tenkostenných železných rúr. Stroj je vhodný pre prípad, keď je kus rúry s priemerom menším než je požadovaný, treba na jednej strane rozšíriť. Medzi obidvomi priemermy vzniká kuželová priechodová oblasť, a tým pádom aj technicky i opticky dobrý kus.

Stroj na výrobu kolien BM 300

Pracovný stôl je z ocele,tvrdený , s nasadenou obrusnou platňou v pracovnom priestore. Spínacia skriňa je umiestnená na strane konštrukcie. Osi žliabkovacích valcov vychádzajú zvislo z pracovnej platne .Ovládanie je Siemens SPS s display-om s čistým textom na zadávanie priemerov rúr a s parametrami spracovania pre vnútorné a vonkajšie konce. Čas spracovania pre element segmentu leží pri Ø 100 pri ca. 6-8 sec. Je tu aj možnosť nastavenia. Ø 80 mm – 600 mm.

So stolom s vymenitelnou pracovnou doskou môžete vyrábať potrebné pásky na spájanie vyrobených kolien. Materiál pásky by mal byť z nerezovej ocele a mal by mať hrúbku 0,6 mm a šírku 9-0.2 mm.

 

Kotúčové nožnice RS 500

boly vyvinuté na strihanie tenkostenných kovových rúr, napr. pre komínové vývody, alebo dažďové odkvapy. Nejedná sa o prestavbu stroja na tvorbu kolien, ale o špeciálnu konštrukciu splňujúcu vysoké požiadavky na tuhosť a precíznosť pri strihaní. Typickým použitím je vyrezanie nesprávne zvarenej.

Drážkovací stroj Kombi TSK600

slúži k vytváraniu lichobežníkových alebo pravouhlích drážok, napr. spojovacích článkov pri komínových vložkách, výfukových systémoch a podobne. Pre tieto prípady je vhodný HORNUNG vyvinutý princíp drážkovacieho stroja, pomocou ktorého je možné získať drážky do hĺbky 5mm bez toho, aby boli zasiahnuté oblasti mimo drážku. Zvlášť vyniká velkým pracovným rozsahom s malým počtom nástrojov za priaznivú cenu. Využitím vysoko kvalitných dielov a solidnému spracovaniu je zaistená dlhá životnosť a vysoká rentabilita stroja.

Možné prevedenia:
- TSK 600 KOMBI – s podporným stolom až do 800 mm (hore)
- TSK 600 DUO – s dvomi pracovnými hôlavami oproti sebe (vľavo)

 

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

Zaslať ponuku

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené