Nástroje pre dierovacie lisy MATRIX

Nástroje Thick Turret – A, B, C, D, E,F 

Nové série Zelená, Biela a Červená ponúkajú vynikajúcu kompatibilitu s rôznymi typmi nástrojov na trhu,  a taktiež výhodné riešenie pre každé dierovacie zariadenie. 


  • Razníky: Vyrobené v súlade s najmodernejšími výrobnými procesmi, pri použití unikátnej triedy ocele (M2), zakalenej pomocou 1. triedy kvality tepelného spracovania.
  • 3 alebo 4 drážky tvarových nástrojov pre vloženie pod uhlom
  • Stierače a držiaky nástrojov: Vyrobené z oteruvzdorných nástrojových ocelí odolných voči namáhaniu, s presným tolerovaním, čo zaručuje vynikajúcu životnosť razníkov, držiakov nástrojov a vysekávacích strojov. Všetky vedenia sú tvrdené ,a ak to povoľuje špecifikácia sú použité aj mazné vedenia.

  • Matrice: Plne automatická výroba a ovládacie cykly garantujú našim matriciam maximálnu úroveň štandardnej kvality. Vyrobené z vysokovýkonných tvrdených ocelí (D2) , ktoré sú upravené tak, aby hodnoty vnútorných napätí dosahovali čo najlepšie hodnoty. Zvláštnu pozornosť taktiež venujeme geometrii matríc

     

Brúsenie (geometria) razníkov a matríc

Nástroje pre vysekávacie lisy Euromac a multinástroje
 

Nastaviteľný nástroj: toto riešenie pre multidržiaky typu Thick turret uvedené spoločnosťou Matrix v roku 2007, strojnásobuje životnosť nástroja. Na novom Rade  Multimatrix 6/24 AR a Rade Multimt 6/24-6 AR kombinuje použitie univerzálnej hlavy a razníka so závitom, čo umožňuje nastavenie celkovej výšky za pár sekúnd bezdrážkovo.

Formovacie nástroje - JETFORM a Špeciálne nástroje

Jetform, séria nástrojov pre formovanie plechu zaručuje efektívne výkony stroja. Sú dostupné rôzne typy spracovania od pretlačení po gravírovanie, úchyty a prelisy a mnohé ďalšie. JETFOR séria vložiek pre držiaky je dostupná pre stanice B,C,D a E s vymeniteľnými vložkami redukuje náklady pre každý nový typ formovania. Kvôli lepšiemu prispôsobeniu sa špecifickým požiadavkám zákazníkov, ponuka Matrix zahŕňa dva typy držiakov pre vložky. Zelená séria je charakterizovaná presným krokom nastavenia výšky nástroja; najlepší výber pre vysekávacie stroje s nepresným alebo chýbajúcim nastavením úvrate.

Trumpf nástroje

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT

Novinky

MT-MONT - nový exkluzívny zástupca spoločnosti Euromac na Slovensku

Vážení zákazníci a Obchodní priatelia, S radosťou vám oznamujeme, že spoločnosť MT-MONT sa stala novým exkluzívnym zástupcom Talianskeho výrobcu Euromac na Slovensku. V prípade, že vás zaujímajú produkty Euromac, neváhajte nás osloviť. V prípade informačného záujmu si môžete stiahnuť náš nový...
Celý článok

Napíšte nám

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené