Dierovanie a Automatické výrobné linky

S4Xe: integrované dierovanie a strihanie

Technológia garantujúca vysoký výkon a efektivitu výroby. Vysokoflexibilný, produktívny a automatický systém, ktorý zabezpečuje najefektívnejšiu správu materiálu, strižný plán bez odpadu pre upínanie polotovaru a redukovaný celkový odpad na minimum. Víťazné riešenie aj pre prácu v linke spolu s panelovými ohýbačkami. Stroj obsahuje sofistikované riadiace technológie a digitálne komunikačné protokoly pre extrémne rýchle a presné pohyby a prekvapujúcu kvalitu výrobku. 

 

Multi-press head

Multi-hlava patentovaná spoločnosťou Salvagnini pozostáva z korpusu, v ktorom sú umiestnené všetky dierovacie stanice a ostatné potrebné nástroje. Každý nástroj je nezávisle riadený, čo umožňuje použitie viacerých nástrojov súčasne. Na nastavenie nástrojov nie je potrebný žiaden čas, pretože všetky nástroje sú okamžite dostupné k používaniu. Salvagnini ponúka celkovo 5 rozličných konfigurácií multi-hláv.

 

Manipulátor

Manipulátor patentovaný spoločnosťou Salvagnini je za účelom poskytnutia vysokej polohovacej presnosti  umiestnený na klzných vedeniach integrovaných do spodnej časti “C” štruktúry; skladá sa z pohyblivého symetrického zariadenia nízkej hmotnosti s 9 upínacími plochami a 9 mechanickými referenčnými bodmi pre výborné centrovanie a prekvapujúcu spoľahlivosť výroby. Rozsah pohybu manipulátora až 3030 mm, umožňuje spracovávať plech do dĺžky 3024 mm bez potreby prechytenia, a tým zabezpečuje výbornú produktivitu a neporovnateľnú presnosť výroby.

Integrované nožnice

Nožnice, jedinečné svojho druhu na trhu, integrované priamo do multi-hlavy vytvárajú jednotnú štruktúru, ktorá vytvára extrémne kompaktný a multifunkčný systém, ktorý zaisťuje vysoký stupeň účinnosti a výkonu. Pozostávajú z dvoch 500 mm nezávislých nožov umiestnených v pravom uhle, ktoré sú mobilné, vybavené upínaním materiálu a umožňujú strihať akúkoľvek dĺžku pozdĺž osí X aY.

 

Nakladanie a vykladanie

S4Xe systém dierovania a strihania môže byť spojený s rôznymi typmi nakladacích zariadení: od zabudovaných prepravníkov a automatických zásobníkov, po automatické jedno-vežové zásobníky plechu a multi-vežové skladovacie systémy. Vydierované a/alebo odstrihnuté plechy môžu byť automaticky smerované od rozličných medziskladov, zásobníkov, stohovacích zariadení, až po vežové systémy alebo môžu byť poslané jednoducho do ďalších výrobných centier.

 

 

 

 

 

SL4: Integrovaný systém dierovanie a rezanie s laserom s aktívnym optickým vláknom

Systém SL4 je koncipovaný tak, aby vyhovel rastúcim požiadavkám trhu v oblasti nízkosériovej výroby dielov s vysokou estetickou hodnotou, pričom zachováva nízke výrobné časy a náklady.

Kombinácia dierovacieho zariadenia a lasera umožňuje vyrábať diely s prelismy do výšky 16mm, pričom zachováva všetky výhody multi-hlavy. V rovnakom čase umožňuje laser rezať extrémne členité krivky, a to vďaka schopnosti rezať okolo dielov a oddeľovať ich.

Jedinečný prevádzkový režim zahŕňa kompletné zničenie skeletu počas cyklu a vykladanie jednotlivých dielov a umožňuje prevádzku v linke alebo automatické triedenie dielov.

Vyžiadať ponuku

Požiadať o prezentáciu strojov Salvagnini 

Stiahnuť všeobecný prospekt Salvagnini

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené