Lasery s aktívnym optickým vláknom

L3: výborná produktivita, vysoká univerzálnosť, nízke náklady na diel

L3 je stroj, ktorý Salvagnini vyvinulo exkluzívne pre zdroj s aktívnym optickým vláknom. Je to neskreslená technológia, ktorá je schopná dosiahnuť vysoké úrovne rýchlosti, presnosti, spoľahlivosti a výkonu.

 

Elektronický zdroj: nízka spotreba, nulová údržba

V porovnaní so štandardným CO2 zdrojom, zdroj s aktívnym optickým vláknom redukuje spotrebu energie o viac ako 70% a prevádzkové náklady o viac ako 50%. Spotreba a čas potrebný na zohriatie zdroja sú prakticky eliminované a spotreba energie pri úspornom režime je extrémne nízka: spotreba elektrickej energie celého systému (stroj, 3 kW zdroj, chladič a pripojenia) je vždy menšia ako 5 kW.

 

Spotreba elektrickej energie (kWh)

 

Rezné rýchlosti

Charakteristiky zdroja s aktívnym optickým vláknom a optického reťazca vyvinutého spoločnosťou Salvagnini, umožňujú optickému vláknu a zaostrovacej hlave, vytvoriť laserový lúč s vysokou hustotou energie pre vysokorýchlostné rezanie (viac ako 60 m/min) stredných a tenkých materiálov a vysokú kvalitu rezania pri hrubších plechoch (do 20 mm).

 

Vysokokvalitné rezanie s jednou optikou

Systém L3 je vybavený zaostrovacou hlavou, ktorá celá  bola navrhnutá firmou Salvagnini a zužitkováva výhody bohatých skúseností Salvagnini, pričom povznáša funkcie a dynamiku, ktorú ponúka vedenie lúča cez optické vlákno. Hlava je vybavená jednou optikou pre vysokokvalitné rezanie celého rozsahu hrúbok materiálu a zabezpečuje rýchle zmeny vo výrobe.

 

 

L5: vysokodynamický fiber s aktívnym vláknom a patentovanou kompasovou štruktúrou

Laser L5 obsahuje originálny, patentovaný mechanický systém pohonu, ktorý pozostáva z kompasovej štruktúry, ktorej konštrukciu umožnila absencia pevne definovanej optickej cesty. Táto štruktúra je poháňaná párom rotačných motorov, ktoré umožňujú pohybovanie laserovej hlavy v rovine XY na vzdialenosti 170 mm s dynamikou až do 5g s extrémne nízkou spotrebou, práve vďaka jej nízkej hmotnosti. Kompas je srdcom patentovaného mechanického riešenia spoločnosti Salvagnini a ponúka podobnú dynamiku ako lineárne motory, pričom udržuje spotrebu energie a prevádzkové náklady na nízkej úrovni.  

 

Vysoká flexibilita nakladacích/vykladacích a skladových systémov plechu

  

 

Vyžiadať ponuku na laserový systém

Požiadať o prezentáciu laserov Salvagnini

Stiahnuť všeobecný prospekt Salvagnini (1,4 MB)

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené