Ohraňovacie lisy

B3 KinEtic: inovácia a etika v ohýbaní 

Séria ohraňovacích lisov B3 je na trhu jedinečná svojho druhu. Poskytuje patentovanú technológiu, ktorá vznikla na základe know-how spoločnosti Salvagnini v poskytovaní vyššej produktivity, vyššej presnosti a zlepšenej bezpečnosti pri zredukovanej spotrebe.

Osobitné funkcie tejto série ohraňovacích lisov sú:

❚ inovatívny princíp prevádzky;

❚ prevodovka s priamym pohonom;

❚ KERS systém obnovenia energie;

❚ AMS merací systém uhla;

❚ Salvagnini SiX numerické ovládanie;

❚ PressStudio programovacia konzola.

KERS

Systém obnovenia Kinetickej Energie obnovuje energiu, ktorá je obvykle mrhaná, a následne ju neskôr používa, čím sa pri rovnakej spotrebe umožňujú dosiahnuť vyššie rýchlosti a zrýchlenia.

Morphing

Patentované Salvagnini SiX ovládanie vyvinuté na základe konsolidovanej technológie P4Xe, umožňuje B3 plynulo prepínať z rýchleho režimu na režim sily a späť v závislosti na potrebe, čo značne redukuje časy ohýbacích cyklov.

Rýchlosť

“Rýchle” pohyby horného ramena (v oboch smeroch, nahor aj nadol) môžu dosiahnuť rýchlosť až 220 mm/s, a to vďaka dvom nezávisle ovládaným bezkomutátorovým motorom, prevodovke s priamym pohonom a systému zmeny prevodového stupňa podľa potreby.

 

Presnosť a opakovateľnosť

S patentovaným riadiacim systémom a inovatívnou konštrukciou, môže B3 dosiahnuť presnosť meranú v  μm, ktorú bolo predtým možné dosiahnuť len pri malých elektrických ohraňovacích lisoch.

E3: nízke výrobné náklady, vysoká kvalita a jednoduché používanie

Séria elektrických ohraňovacích lisov Salvagnini E3 je víťazným riešením pre environmentálne priateľské spoločnosti, ktoré si chcú udržať vysoké stupne produktivity a účinnosti.

SiX ovládanie vylepšuje presnosť a zjednodušuje riadenie ohraňovacieho lisu, čím robí tento systém z hľadiska produktivity jedinečným. E3 je výborné riešenie pre vyrábanie malých dielov. Skrutkovica so satelitnými valčekmi kombinuje výbornú produktivitu s vysokou presnosťou a účinnosťou.

 

Dynamika

Elektrický ohraňovací lis E3 kombinuje jedinečnú produktivitu s maximálnym rešpektom pre životné prostredie: použitie elektrických pohonov umožňuje E3 eliminovať nečinné časy a znížiť čas ohýbania až o 30%. E3 tiež ponúka vysokú dynamiku na krátkych zdvihoch, minimalizuje riziká a garantuje podstatne zlepšenú produktivitu.

Presnosť

Skrutkovicový pohon kombinovaný so SiX ovládaním zaručuje dosiahnuť polohovaciu presnosť horného ramena na osi Y až +/- 0.001 mm a garantuje absolútnu kvalitu dielu.

LSAC a Expertná Databáza: riadená presnosť a opakovateľnosť

Opcia LSAC monitoruje uhol ohybu a zaisťuje trvale presné diely. Zariadenie na kontrolu uhla používa laserovú technológiu a môže byť integrované s Expertnou Databázou, ktorá umožňuje každému systému sa naučiť a upraviť parametre ohýbania podľa použitých materiálov a nástrojov.

Spoľahlivosť  a životnosť

Skrutkovica so satelitnými valčekmi garantuje prvotriednu spoľahlivosť a životnosť v porovnaní so skrutkovicou s guľôčkami. Skrutkovica so satelitnými valčekmi má čas prestoja až 3 krát väčší ako pri skrutkovici s guľôčkami rovnakej veľkosti, pričom zaťaženie je rovnomerne rozdelené pozdĺž celej dĺžky valčekov, a nie len na guľôčkach ako platí v prípade skrutkovice s guľôčkami.

Roboformer: od dizajnu po konečný produkt, s jednoduchým ovládaním, jednoduchým programom, a bez potreby učenia robota

ROBOformER je ovocím synergie medzi vedúcimi spoločnosťami, ktoré založili svoju konkurenčnú výhodu na automatizácii a flexibilite. Výsledkom je personalizované vysokovýkonné riešenie doplnené o obsluhu, ktoré vyhovie potrebám každého zákazníka.

 

Vyžiadať ponuku na ohraňovací lis

Požiadať o prezentáciu ohraňovacích lisov

Stiahnuť všeobecný prospekt Salvagnini

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené