Panelové ohýbačky - dokonalé riešenie

P4Xe: automatické centrum panelového ohýbania

Sústredená technológia. Vysoko flexibilný, efektívny a automatický systém, ktorý používa príslušné softvérové cykly dotiahnuté do dokonalosti na výrobu širokej palety panelov so štyrmi univerzálnymi ohýbacími nástrojmi. Adaptívny stroj automaticky kompenzuje všetky odchýlky vznikajúce počas ohýbacieho cyklu, čím minimalizuje odpad. Víťazné riešenie aj pri použití v linke s dierovacími strojmi. Stroj, kde patentované algoritmy ohýbania poskytujú extrémne rýchle a presné pohyby, poskytuje prekvapivo vysokú kvalitu výrobkov. 

Univerzálne ohýbacie nástroje

Hlavné rameno, na ktorom sú upnuté nástroje na upínanie plechu 1 je pevnej konštrukcie; ohýbacia jednotka (držiak nástrojov) 2 nesie horné a dolné ohýbacie nástroje, ako aj akékoľvek voliteľné nástroje; spodné upínacie nástroje 3, sú upevnené na hlavné rameno, a spolu s hornými nástrojmi pevne upínajú polotovar, zatiaľ čo je diel ohýbaný ohýbacím ramenom

 

Automatické nastavenie nástrojov

Salvagnini Panelové Ohýbačky vykonávajú zmenu konfigurácie nástrojov upínacieho ramena automaticky, v závislosti od rozmerov ohýbaného dielu. Ohýbacie nástroje sú univerzálne, pretože je to upínacie rameno, ktoré prispôsobuje svoju veľkosť tak, aby bolo možné  s panelom pri rozličným ohyboch manipulovať a upínať ho.  

P2 Lean: Panelové ohýbanie takmer bez limitov

Panelová Ohýbačka P2 Lean má kompaktnú a modulárnu konštrukciu, ktorá minimalizuje využitý priestor bez zníženia výkonu. Produkcia panelov je plne automatická, pričom zásah operátora je potrebný len pre nakladanie, vykladanie, a ak je to potrebné pre nastavenie nástrojov. P2 Lean robí technológiu panelového ohýbania dostupnú širokému rozsahu zákazníkov, pričom im ponúka kompletné a pokročilé vysokovýkonné riešenie ohýbania. Základné charakteristiky:

- Elektrické pohony redukujú spotrebu na 5 kW

- Rozšírený rozsah kapacity hrúbky plechu od 0,4 do 3,2 mm

- Nový systém MAC2.0 s inteligentnou detekciou presnej hodnoty hrúbky a medze pevnosti materiálu s automatickou korekciou   geometrie ohybu v reálnom čase.

- Nové opcie: UP: špeciálny segmentovaný nástroj pre úzke profily.  CLA/SIM:  automatické nastavenie pomocných ohýbacích   nástrojov.  DPM: pomocný prísavkový manipulátor pre úzke profily (min. šírka ohýbaného panelu je 45 mm s opcoiu P).

P1: 125 je nové číslo dokonalosti - plne elektrická panelová ohýbačka

Nové, univerzálne a vysokovýkonné riešenie ohýbania. P1 je celosvetovou inováciou a extrémne zaujímavých alternatívnym riešením k ohraňovacím lisom. 

Pohyby ohýbacieho ramena P1 sú riadené priekopníckou patentovanou kinematikou, ktorá dosahuje vynikajúce rýchlosti s ohýbacím časom menším ako 2 sekundy. P1 si zachováva všetky osobitné funkcie Panelovej ohýbačky, ako štyri univerzálne ohýbacie nástroje a rafinované softvérové cykly. Výsledkom bohatých skúseností, ktoré Salvagnini nazbieralo na poli ohýbania za 30 rokov je riešenie, ktoré poskytuje výnimočný výkon, pričom všetky konštrukčné rozhodnutia boli urobené s ohľadom na maximalizovanie energetickej účinnosti a minimalizovanie dopadu na životné prostredie: stredná elektrická spotreba je menej ako 6 kW 


Vyžiadať ponuku na panelovú ohýbačku

Požiadať o prezentáciu panelových ohýbačiek

Stiahnuť všeobecný prospekt (1,4 MB)

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené