Ohýbanie a strihanie s tradíciou

Ohýbačky Schröder ponúkajú najvyššiu kvalitu a správne riešenie pre akékoľvek požiadavky zákazníka. Ohýbačky tvoria dve hlavné skupiny: ručné a motorické s praktickým využitím od malých klampiarskych dielní, až po vysokosériové výroby.  

PowerBend Universal / Professional

Profesionálne riešenie pre ohýbanie plechov do hrúbky 4 mm s novou robustnou konštrukciou, jedinečným systémom pohonov a automatickým CNC ovládaním s ešte jednoduchším programovaním. Nový PowerBend ponúka nasledovné funkcie:

  • Obojstranný pohon ohýbacieho ramena
  • Pohonný systém prítlačného ramena s uložením v strede
  • Zdvih upínacieho ramena až 350 mm
  • Profesionálne ovládanie POS 2000
  • Motorizované nastavenie ohýbacieho ramena
  • Hydraulické upínanie nástrojov
  • Ohýbanie typu Nahor-Nadol
  • Rotačné upínacie rameno s možnosťou použitia dvoch sád nástrojov pripravených k okamžitému použitiu
  • Zadný doraz s prísavkami pre automatické polohovanie plechu
 

Ručné ohýbačky kaziet

ASK je najlacnejšie riešenie pre ručné ohýbanie kaziet. Všetky nástroje segmentované, patentované rýchloupínanie nástrojov, systém vyváženia prítlačného ramena, ohýbacie rameno s tlmičom a možnosť ohýbania s pedálom robia z tejto ohýbačky univerzálny stroj s kapacitou až do 2 mm hrúbky alebo do 2000 mm dĺžky plechu. 

  

Nožnice plechu MHSU/PDC

Dostupné s mnohými opciami. Môžete si zvoliť medzi jednoduchým manuálnym zadným dorazom, centrálnym nastavením zadného dorazu s meracím systémom alebo digitálnym zadným dorazom s motorickým ovládaním a možnosťou ukladať programy. Automaticky riadený zadný podperný systém plechu pridržiava plech vo vodorovnej pozícii a po odstrihnutí je vyhodený, buď dopredu alebo dozadu. Flexibilitu stroja zvyšujú tiež podperné systémy predného stola a uhlové dorazy.

Servo nožnice plechu PowerShear

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT

 

Novinky

Napíšte nám

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.
Celý článok

Vitajte na našom novom webe

Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené