Vysekávanie komplikovaných tvarov za prijateľné peniaze

MTX FLEX 6 a 12 pokrýva potreby na vysoko výkonnú výrobu, nakoľko ponúka použitie univerzálnych nástrojov. Presvedčte sa sami:  máte k dispozícii 60 rozličných nástrojov, kde 30 nástrojov sa dá otáčať až o 360°, v jednom nastavení, a 6 /12 nástrojov je plne osaditeľných do hlavy D. V kombinácii s plne automatickým upínaním ( patentované ako štandard na modeloch ZX, MBX,MTX 6 a 12 ) robí dierovanie výrazne jednoduchším. Nastavovanie prebieha mimo pracovnej hlavy, aj pokiaľ stroj plne pracuje. Flexibilita jedinečného systému MTX Turret dovoľuje vybrať správne nastavenie jednoducho a rýchlo. Toto zvyšuje produktivitu na malé série bez nutnosti prerušenia práce. V kombinácii s automatickým nakladaním a vykladaním dostanete za nízku investíciu veľmi produktívne riešenie.        

Stroje BX, MBX a ZX s použitím Flex hybridného systému Vás zase presvedčia svojou rýchlosťou, robustnosťou a trvanlivosťou .Pošlite nám Váš diel a my Vám spravíme štúdiu dierovateľnosti s garantovanými časmi výroby. Automatické vykladanie a nakladanie plechu je bežná súčasť našich strojov.

Možné konfigurácie:


Najväčšou výhodou dierovacích strojov EUROMAC je pružnosť v používaní nástrojov

'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis

Využívate alebo rozmýšľate použiť konvenčný lis pre ohýbanie malých dielov, plochej ocele alebo medených zberníc? Potom určite vás osloví pohľad na stroj. 'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis. Ohýbanie na horizontálnom stolovom lise má dve hlavné výhody:

  • Malé diely budú vždy vyhotovené presne čo zabezpečuje bočný NC ovládaný materiálový doraz.
  • Môžete ohýbať i uzatvorené diely (ako napríklad deväť uholník), preto šetrite výrobný čas a zváracie operácie.

DIGIBEND vám dáva obe výhody.

Zaslať dopyt

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (2,8 MB)

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené