Vysekávacie stroje pre všetky aplikácie

 Portfólio strojov Euromac pozostáva z jednohlavových , šesťhlavových a dvanásťhlavových strojov, ktoré pokrývajú potreby od kusovej dielenskej výroby, až po vysokovýkonnú výrobu s použitím univerzálnych nástrojov. Presvedčte sa sami: pre MTX Flex 6 máte k dispozícii 60 rozličných nástrojov, kde 30 nástrojov sa da otáčať o 360°, s jednou jednoduchou konfiguráciou poskytuje 6D staníc plnej veľkosti – omnoho viac ako väčšina úloh vyžaduje. V kombinácii s plne automatickým polohovaním úpiniek (patentovane ako štandard na modeloch ZX, MBX,MTX, STX 6 a 12 ) robí dierovanie výrazne jednoduchším. Pošlite nám Váš diel a my Vám spravíme štúdiu dierovateľnosti s garantovanými časmi výroby.        

Systém FLEX Hybrid

Ktorý je lepší, Elektrický alebo Hydraulický? Prečo nevyužiť to najlepšie z oboch? Náš jedinečný Hybridný systém, ktorý nazývame Flex (2 patenty) má silu hydrauliky  kombinovanej s presnosťou elektrického ovládania. Nízke energetické nároky so spotrebou len 8,5 kW a priemerne počas dierovania len 4,5 kW. Okrem možnosti nastaviť hornú a dolnú úvrať, umožňuje Flex systém pre každý nástroj nastaviť počet úderov, zrýchlenie/spomalenie barana, časové zdržanie.

Najväčšou výhodou dierovacích strojov EUROMAC je pružnosť v používaní nástrojov

FX bend elektrický ohraňovací lis a automatizovaná bunka

FX bend 1023 vyniká inováciami a vysokou presnosťou. Konštrukcia a zmysel pre detail sú kombinova s vysokými kvalitatívnymi štandardmi s jediným cieľom: ponúknuť vám stroj, ktorý je moderný, produktívny a ľahko sa používa. Ohýbacia dĺžka 1020 mm a maximálna ohýbacia sila 230 kN.
 
Konštrukcia, ktorá prekoná vaše ciele. Tak sa zrodil FX Bend 1547. Riešenie, ktoré vyhovie vašim výkonovým požiadavkám kombinuje funkcie strojov radu FX Bend s vyšším výkonom a zvýšenou ohýbacou dĺžkou až 1530 mm so silou 470 kN.
 
Motor s priamym pohonom a spodným výtlakom.

Maximálna efektivita a spoľahlivosť (žiadne nepotrebné prevody a pohyblivé časti), maximálna akcelerácia (nízka zotrvačnosť), pevnosť a presnosť (bez priehybov na skrutkovici pri aplikovaní sily). 

Rýchlosť 200 mm/s a spomalenie až pri bode kontaktu.

Vďaka priamemu pohonu, krátkej skrutkovici a systému tlačenia barana, FX  bend rýchlo dosiahne najvyššiu rýchlosť a spomaľuje na bezpečnú ohýbaciu rýchlosť až keď razník prichádza k materiálu.

 

'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis

Využívate alebo rozmýšľate použiť konvenčný lis pre ohýbanie malých dielov, plochej ocele alebo medených zberníc? Potom určite vás osloví pohľad na stroj. 'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis. Ohýbanie na horizontálnom stolovom lise má dve hlavné výhody:

  • Malé diely budú vždy vyhotovené presne čo zabezpečuje bočný NC ovládaný materiálový doraz.
  • Môžete ohýbať i uzatvorené diely (ako napríklad deväť uholník), preto šetrite výrobný čas a zváracie operácie.

DIGIBEND vám dáva obe výhody.

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Nová rubrika uverejnená na stránke - Články o strojoch

  Vážení zákazníci a Obchodní priatelia,   Oznamujeme Vám, že sme pridali na náš web novú rubriku Články - stroje, v ktorej sme uverejnili doteraz všetky publikované články v časopise Strojárstvo, a tiež pravidelne pripravované informácie o novinkách, a to v prehľadnejšej a...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené