Ohýbačky JORNS určujú trend v ohýbaní do budúcna

Modelové rady NORMA-LINE, MAXI-LINE a SUPER-LINE

sú inováciou existujúcich modelov. Stroje sú dostupné v dĺzkach 4, 6.4, 8, 10 a 12.2 m. Môžu pracovať s oceľovým plechom do hrúbky 3 mm. Hĺbka vyloženia je 1 250 mm.

SL3 nožnice / SL nožnice         

Všetky ohýbačky môžu byť vybavené s SL strihacím zariadením pre hrúbku plechu 1,5 mm, alebo SL strihacím zariadením pre hrúbku plechu 3 mm Št.40). (opcia)          

Pružinové prsty

Automatické dorazové prsty môžu byť dadatočne vybavené s pružinovými prstami. Merací rozsah 10- 1250 mm. (Štandardne monitorované)

 

Grafické zadávanie ohýbaného
tvaru priamo na displeji
ohýbacieho stroja

 

 

  Modelová rada TWINMATIC/TWINBEND

S pozitívnym – negatívnym ohýbaním pri použití dvoch ohýbacích ramien sú Modely TwinMatic a Twin Bend viac prispôsobiteľné a mnoho krát rýchlejśie ako bežné ohýbačky. Už viac nepotrebujete pomocný personál. Vysoké náklady na prácu majú často na lukratívne objednávky nemalý vplyv. Dlhé a ťažké výrobky s množstvom manipulačných operácií znamenajú znaćné zvýšenie nákladov. Oba stroje sú dostupné v dĺźkach 4,6.4, 8, 10 a 12.2 m a dokáźe pracovať
s materiálom plechu aź do 3 mm ( pri pevnosti 400 Nm/mm2).

Modelová rada ECO-BEND

Konštrukcia kyvnej ohýbačky Eco-Bend je zaloźená na modeli „ Typu 77„ z roku 1977. Na výrobu novej základnej konśtrukcie boli použité najnovšie technológie. Preto je tento model cenovo výhodnejší ako základné modeli. Stroj je dostupný v dvoch veľkostiach : pre oceľ do hrúbky 1 mm , alebo 1,25 mm ( pri pevnosti 400 Nm/mm2) a v dĺžkach 4,6.4, a 8 m. Hĺbka dorazu je 1 000 mm. Stroj je poháňaný modernou hydraulickou jednotkou a ovládanie stroja.

Možné typy ovládania:
• Eco 100 – jednoduché ovládanie s nastavením uhla ohýbania a dorazu.
• CNC 100 – farebná TFT dotyková obrazovka s jednoduchým číslicovým ovládacím systémom
• CNC 800 – dotyková obrazovka s programpovaním a simuláciou ohýbania. Automatický zadný doraz.

Modelová rada ECO-TWIN MATIC

Eco-TwinMatic-125 a Eco-TwinMatic-150 boli vyvinuté spojením štandardného stroja Maxi-Line a Twin-Matic. Táto konštrukcia vyhovuje požiadavkám na vysokú kvalitu spojenú s dvojčinným ohýbacím procesom a vysokou produktivitou. Plno automatický stroj je dostupný v dĺžkach 3,2, 4, 6.4,8,10 a 12.2 m pre materiál oceľ do hrúbky 1,5 mm ( pri pevnosti 400 Nm/mm2). Hĺbka dorazu je 1 150 /1 300 mm. Jedinečná je funkcia nastaviteľnej kompenzácie uhla ohýbacieho ramena, ktorá upravuje nad-ohnutie plechu.

Ovládací systém CNC 8000 Twin:
• 17“ TFT dotyková obrazovka
• 7 CNC ovládaných osí ( horné rameno,
   horné a dolné ohýbacie rameno, posunutie ohýbacích ramien, upínací prst, doraz
• Externý programovací softvér
• Servisný a diagnostický modul
• 126 MB hlavná pamäť a 20 GB pevný disk
• Vzdialený prístup

 

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT_web.pdf (5,1 MB)

Zaslať ponuku

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Seminár ohýbania Salvagnini

Vážení zákazníci a obchodní priatelia, Už po štvrtý krát vám ponúkame možnosť sa zúčastniť na seminári ohýbania Salvagnini, ktorý sa bude konať 5-6.Marca 2015 (štvrtok+piatok) v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Ak vás zaujíma technológia automatického ohýbania a ohýbania panelov, svietidiel,...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené