Ohýbanie a strihanie s tradíciou

Ohýbačky Schröder ponúkajú najvyššiu kvalitu a správne riešenie pre akékoľvek požiadavky zákazníka. Ohýbačky tvoria dve hlavné skupiny: ručné a motorické s praktickým využitím od malých klampiarskych dielní, až po vysokosériové výroby.  

PowerBend Universal / Professional

Profesionálne riešenie pre ohýbanie plechov do hrúbky 4 mm s novou robustnou konštrukciou, jedinečným systémom pohonov a automatickým CNC ovládaním s ešte jednoduchším programovaním. Nový PowerBend ponúka nasledovné funkcie:

  • Obojstranný pohon ohýbacieho ramena
  • Pohonný systém prítlačného ramena s uložením v strede
  • Zdvih upínacieho ramena až 350 mm
  • Profesionálne ovládanie POS 2000
  • Motorizované nastavenie ohýbacieho ramena
  • Hydraulické upínanie nástrojov
  • Ohýbanie typu Nahor-Nadol
  • Rotačné upínacie rameno s možnosťou použitia dvoch sád nástrojov pripravených k okamžitému použitiu
  • Zadný doraz s prísavkami pre automatické polohovanie plechu
 

Ručné ohýbačky kaziet

ASK je najlacnejšie riešenie pre ručné ohýbanie kaziet. Všetky nástroje segmentované, patentované rýchloupínanie nástrojov, systém vyváženia prítlačného ramena, ohýbacie rameno s tlmičom a možnosť ohýbania s pedálom robia z tejto ohýbačky univerzálny stroj s kapacitou až do 2 mm hrúbky alebo do 2000 mm dĺžky plechu. 

  

Nožnice plechu MHSU/PDC

Dostupné s mnohými opciami. Môžete si zvoliť medzi jednoduchým manuálnym zadným dorazom, centrálnym nastavením zadného dorazu s meracím systémom alebo digitálnym zadným dorazom s motorickým ovládaním a možnosťou ukladať programy. Automaticky riadený zadný podperný systém plechu pridržiava plech vo vodorovnej pozícii a po odstrihnutí je vyhodený, buď dopredu alebo dozadu. Flexibilitu stroja zvyšujú tiež podperné systémy predného stola a uhlové dorazy.

Servo nožnice plechu PowerShear

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT

 

Novinky

Nová generácia vysekávačiek EUROMAC

Nová generácia vysekávačiek Euromac STX ponúka nový rám s väčšími rozmermi, ktorý umožňuje stroju pracovať pri vyšších rýchlostiach s vyššou stabilitou a pracovnou presnosťou. STX spĺňa požiadavky pre stroj s vyšším výkonom a produktivitou, a zároveň redukuje prevádzkové náklady. Spolu s...
Celý článok

Nová rubrika uverejnená na stránke - Články o strojoch

  Vážení zákazníci a Obchodní priatelia,   Oznamujeme Vám, že sme pridali na náš web novú rubriku Články - stroje, v ktorej sme uverejnili doteraz všetky publikované články v časopise Strojárstvo, a tiež pravidelne pripravované informácie o novinkách, a to v prehľadnejšej a...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené