Vysekávacie stroje pre všetky aplikácie

 Portfólio strojov Euromac pozostáva z jednohlavových , šesťhlavových a dvanásťhlavových strojov, ktoré pokrývajú potreby od kusovej dielenskej výroby, až po vysokovýkonnú výrobu s použitím univerzálnych nástrojov. Presvedčte sa sami: pre MTX Flex 6 máte k dispozícii 60 rozličných nástrojov, kde 30 nástrojov sa da otáčať o 360°, s jednou jednoduchou konfiguráciou poskytuje 6D staníc plnej veľkosti – omnoho viac ako väčšina úloh vyžaduje. V kombinácii s plne automatickým polohovaním úpiniek (patentovane ako štandard na modeloch ZX, MBX,MTX, STX 6 a 12 ) robí dierovanie výrazne jednoduchším. Pošlite nám Váš diel a my Vám spravíme štúdiu dierovateľnosti s garantovanými časmi výroby.        

Systém FLEX Hybrid

Ktorý je lepší, Elektrický alebo Hydraulický? Prečo nevyužiť to najlepšie z oboch? Náš jedinečný Hybridný systém, ktorý nazývame Flex (2 patenty) má silu hydrauliky  kombinovanej s presnosťou elektrického ovládania. Nízke energetické nároky so spotrebou len 8,5 kW a priemerne počas dierovania len 4,5 kW. Okrem možnosti nastaviť hornú a dolnú úvrať, umožňuje Flex systém pre každý nástroj nastaviť počet úderov, zrýchlenie/spomalenie barana, časové zdržanie.

Najväčšou výhodou dierovacích strojov EUROMAC je pružnosť v používaní nástrojov

FX bend elektrický ohraňovací lis a automatizovaná bunka

FX bend 1023 vyniká inováciami a vysokou presnosťou. Konštrukcia a zmysel pre detail sú kombinova s vysokými kvalitatívnymi štandardmi s jediným cieľom: ponúknuť vám stroj, ktorý je moderný, produktívny a ľahko sa používa. Ohýbacia dĺžka 1020 mm a maximálna ohýbacia sila 230 kN.
 
Konštrukcia, ktorá prekoná vaše ciele. Tak sa zrodil FX Bend 1547. Riešenie, ktoré vyhovie vašim výkonovým požiadavkám kombinuje funkcie strojov radu FX Bend s vyšším výkonom a zvýšenou ohýbacou dĺžkou až 1530 mm so silou 470 kN.
 
Motor s priamym pohonom a spodným výtlakom.

Maximálna efektivita a spoľahlivosť (žiadne nepotrebné prevody a pohyblivé časti), maximálna akcelerácia (nízka zotrvačnosť), pevnosť a presnosť (bez priehybov na skrutkovici pri aplikovaní sily). 

Rýchlosť 200 mm/s a spomalenie až pri bode kontaktu.

Vďaka priamemu pohonu, krátkej skrutkovici a systému tlačenia barana, FX  bend rýchlo dosiahne najvyššiu rýchlosť a spomaľuje na bezpečnú ohýbaciu rýchlosť až keď razník prichádza k materiálu.

 

'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis

Využívate alebo rozmýšľate použiť konvenčný lis pre ohýbanie malých dielov, plochej ocele alebo medených zberníc? Potom určite vás osloví pohľad na stroj. 'DIGIBEND' výkonný, univerzálny horizontálny ohýbací stolový lis. Ohýbanie na horizontálnom stolovom lise má dve hlavné výhody:

  • Malé diely budú vždy vyhotovené presne čo zabezpečuje bočný NC ovládaný materiálový doraz.
  • Môžete ohýbať i uzatvorené diely (ako napríklad deväť uholník), preto šetrite výrobný čas a zváracie operácie.

DIGIBEND vám dáva obe výhody.

Stiahnuť všeobecný prospekt MT-MONT

 

Novinky

Dostupný použitý stroj Euromac

  Vážení zákazníci  Dovoľujeme si vám dať do pozornosti použitý stroj Euromac MTX Index. Stroj je dostupný k pozretiu vo firme:  Güde s.r.o. Podtúreň-Roveň 208 033 01 Liptovský Hrádok Informácie o stroji: Model MTX Index Výr.č. MR700556810 Rok 2007 Úderov 130395654 Moto hod:...
Celý článok

Seminár Ohýbacích technológií Salvagnini - September 2013

Vážení Zákazníci, neváhajte využiť poslednú možnosť prihlásiť sa na Seminár Ohýbacích Technológií Salvagnini.  Ohýbacie fórum sa bude konať 26. a 27.septembra 2013 v Rakúskom Ennsdorf pri Linzi. Program sa skladá z prehliadky výroby a hlavne prezentácií a praktických diskusií. Program je...
Celý článok

Nové prospekty strojov pre rok 2013

Vážení Zákazníci Zaujalo Vás niečo z našej ponuky strojov? Ak áno, ponúkame vám na stiahnutie nové prospekty platné od Medzinárodnej Strojárskej Výstavy v Nitre 2013. Pre viac technických detailov ohľadom našej ponuky strojov, resp. stihanutie nových prospektov kliknite na odkazy nižšie. Nový...
Celý článok

MT-MONT - nový exkluzívny zástupca spoločnosti Euromac na Slovensku

Vážení zákazníci a Obchodní priatelia, S radosťou vám oznamujeme, že spoločnosť MT-MONT sa stala novým exkluzívnym zástupcom Talianskeho výrobcu Euromac na Slovensku. V prípade, že vás zaujímajú produkty Euromac, neváhajte nás osloviť. V prípade informačného záujmu si môžete stiahnuť náš nový...
Celý článok

MT-MONT s.r.o.

Kosodrevinová 19,
821 07, BRATISLAVA
+421 911 704 426 okolicanyi@mtmont.eu
Všetky práva vyhradené